SMM Blog

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Instagram
  4. »
  5. Instagram Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Instagram Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

smm smm -
112 0
instagram kullanici adi degistirme

Instagram Kullanıcı Adımı Nasıl Değiştirebilirim?

Instagram’da kullanıcı adını değiştirmek oldukça basit bir işlemdir. İşte adım adım talimatlar:

  1. Instagram Uygulamasını Açın: Instagram uygulamasını cihazınızda açın. Eğer bilgisayar kullanıyorsanız, tarayıcınızdan Instagram’a giriş yapabilirsiniz.
  2. Profilinize Gitme: Sağ alt köşede bulunan profil simgesine dokunun (veya bilgisayar kullanıyorsanız profilinize gidin).
  3. Kullanıcı Adı Değiştirme Ekranına Gitme: Profil sayfanızda, üst kısımda yer alan kullanıcı adınıza dokunun. Bu sizi kullanıcı adı değiştirme ekranına yönlendirecektir.
  4. Kullanıcı Adınızı Değiştirin: Mevcut kullanıcı adınızı silin ve yeni bir kullanıcı adı yazın. Ancak, unutmayın ki Instagram’da her kullanıcı adı benzersiz olmalıdır. Eğer seçtiğiniz kullanıcı adı başka bir kullanıcı tarafından kullanılıyorsa, farklı bir kullanıcı adı seçmeniz istenecektir.
  5. Değişiklikleri Kaydedin: Yeni kullanıcı adınızı girdikten sonra, değişiklikleri kaydetmek için sayfanın alt kısmında bulunan “Kaydet” veya benzeri bir seçeneğe dokunun.

Bu adımları takip ettikten sonra, Instagram profilinizdeki kullanıcı adınız başarıyla değiştirilmiş olacaktır. Unutmayın ki kullanıcı adı değiştirmek, profilinizin URL’sini ve başkalarının sizi bulmasını etkileyebilir, bu yüzden dikkatli bir şekilde seçmeye özen gösterin.

Öne Çıkan İçerikler:   Instagram Keşfet Sayfasında Öne Çıkma ve Etkileşimi Artırma Yolları

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir